سفارش تبلیغ
صبا ویژن

دانلود فیلم با کیفیت ایرانی, دانلود فیلم جدید ایرانی, سایت دانلود رایگان فیلم, بهترین سایت دانلود فیلم با لینک مستقیم

معرفی بهترین سایت دانلود قسمت 26 سریال جیران

یکشنبه 101/6/27
10:54 عصر
babak

دانلود سریال ایرانی جیران قسمت بیست و ششم با ترافیک نیم بها , دانلود اپیزود 26 سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی


 

سریال عاشقانه/تاریخی جیران که نزدیک به 2 ماه در توقیف به سر می برد همینک و در این هفته به قسمت 26 خود رسیده است. قرار است که قسمت بیست و ششم سریال جیران در تاریخ جمعه 1 مهر 1401 و ساعت 08:00 پخش شود. در این پست قصد معرفی یک لینک مطمین جهت دانلود قسمت 26 سریال جیران از یک سایت معتبر را برای شما داریم:

قسمت 26 سریال جیران

 

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد… ناصرالدین شاه جوان، به تازگی فرمان قتل صدراعظم محبوبش امیرکبیر را صادر کرده و دربار و حرم و دولت و مملکت دستخوش تحولات مهمی شده اند. در همین زمان و در روستای کوهسار تجریش، خدیجه دختر محمدعلی نجار، عشق شورانگیز جوانی به نام سیاوش را در سینه پنهان کرده است.

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر،بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی بازیگران اصلی سریال جیران را تشکیل داده اند!

پاره ی قرآنِ ناطق را، ز دشتِ لاله ها هدیه در طشت طلا، زآن گُلسِتان آورده ام خیزران و بوسه بر دندان و لبها نا رواست بوسه گاهِ "خاتم پیغمبران" آورده ام گرچه طعنه می زنندم کوفیانِ بی حیا نقضِ عهدِ ناکثان امّا عیان آورده ام خوانده ام منزل به منزل خطبه های آتشین روضه ی خونِ خدا با صد بیان آورده ام خارجی خوانندمان این قاسطین ومارقین شرحه شرحه سینه ام را ترجمان* آورده ام کردم افشا چهره ی اَعدا برای خاصُ عام کُفرِ اینان را به هرجا بر زبان آورده ام

در قسمت های گذشته جیران چه گذشت؟

در قسمت 23 نیز دیدیم شاه که حسابی رودست خورده و احساس می کند از سوی جیران بازی داده شده است با خشم مضاعف و البته به پیشنهاد ملک زاده (چرا که تا پیش از آن چه بسا که قصد جان و تنبیه جیران را داشت) جیران را به ملاقات می خوند و از وی توضیح می خواهد. بنابراین، شاه از می پرسد که آیا به جز عشق سلطان، عشق دیگری در قلب جیران است یا خیر؟ گرچه پاسخ جیران خیر است ولی مسلما شاه زخم خورده که چاقو به او بزنید، خون از وی در نمی آید قانع نشده و برای مشخص شدن حقیقت جیران را به محل زندان و در واقع شکنجه گاه سیاوش می برد تا با او رودررو کند. از جیران می پرسد که چه سزایی باید در انتظار سیاوش باشد و در واقع حکم او را به دست جیران می سپارد. جیران نیز که بسیار آشقته و نگران جایگاه خود است بی درنگ می گوید که سزای چنین فردی بی بروبرگرد مرگ است. شاه پس از این است که تسکین می یابد و یقین پیدا می کند و جیران به سیاوش حسی ندارد. ولی این همه ماجرا نیست و جیران با بیرون کشیدن کل جواهرات و طلا و دارایی هایش در فکر نقشه ای است تا با کمک دوست سیاوش یعنی رحمت بتواند وی را نجات دهد. ولی از چه طریق و چگونه مشخص نیست؟!

این هماوردی نه برای عشق است، نه برای زنده ماندن، این کشاکشی است که یک سوی ان میهن است و رازی که حال از پرده برون می افتد…. دست تقدیر چه بازی ها که در آستین دارد! کفایت خاتون گمشده اش را پیدا کرده و جیران برای شاه هر روز عزیزتر می شود…

 

جیران یک مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی مشترک حسن فتحی و احسان جوانمرد می باشد. این سریال درباره زندگی جیران، همسر و سوگلی ناصرالدین‌شاه است. تهیه کننده این سریال اسماعیل عفیفه می‌ باشد. جیران از 10 دی ماه 1400 در سایت کول دانلود آغاز به پخش کرد! داستان این سریال تاریخی درباره جیران می‌ باشد. جیران در واقع یکی از ندیمه‌ های ناصرالدین شاه است. قصه این سریال مربوط زمانی از پادشاهی این شاه قاجاری است که وی عاشق جیران می‌ شود.

 

قسمت 26 سریال جیران

 

دانلود قسمت 26 سریال جیران